HAKKIMIZDA

BELDA İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET LTD.ŞTİ, kadrosunda uluslararası deneyimli mimar ve mühendisler bulundurarak 1993 yılında Türkiye’de kurulmuştur.

Kuruluşundan 1999 yılına kadar Kazakistan, Ukrayna, Rusya, Türkmenistan ve Türkiye’deki çeşitli projeleri gerçekleştirmiş olup, 2000 yılından sonra faaliyetlerini büyüterek Türkmenistan ve Rusya Federasyonu başta olmak üzere konut, ticari, sosyal ve endüstriyel yapı projelerinde ana yüklenici olarak anahtar teslimi müteahhitlik ve mühendislik hizmetleri vermeye başlamıştır.

BELDA İNŞAAT’ın Arnavutluk ve Türkmenistan’da bölgesel şubeleri olup, 1996 yılından bu yana Türkmenistan’da resmi olarak kaydı bulunmaktadır. Günümüzde BELDA İNŞAAT Türkmenistan’da en faal Türk inşaat firmalarından birisi olup, son on yılda 1.600.000 m2 den fazla toplam inşaat alanı ile 27 ana inşaat projesini başarı ile tamamlamıştır. Projelerinin son beş yıldaki birleşik değeri 550 milyon ABD Dolarından fazladır.

BELDA İNŞAAT, sektördeki 18 yılı aşkın deneyimi ve bilgi birikimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden bugüne kadar üstlendiği tüm taahhütlerini yüksek kalite ile zamanında tamamlamıştır. İşveren nezdinde en güvenilir firmalar arasında taahhüt sektöründe yerini almıştır. Son yıllarda gelişen bilgi teknolojilerine uyum sağlayarak, müşterinin değişen ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler üreterek ve yüksek kalitede ürün veya hizmet sunarak, profesyonel firma olarak devamlılığın gereği haline gelmiştir. BELDA İNŞAAT tüm işlemleri için özellikle şirketin tasarım, maliyet kontrol ve planlama faaliyetlerinde önemli rol oynayan güncel bilgi teknolojileri ile donanım ve yazılımları kullanmaktadır.

BELDA İNŞAAT teknik ve idari alt yapısını güçlendirip, deneyimli ve profesyonel kadrosunu sektördeki gelişmelere adapte ederek kurumsal bir yapıya kavuşmuştur. Dikkate değer uluslararası proje geçmişi ve kurumsal seviyide olağanüstü iletişim becerileri BELDA İNŞAAT’ın en önemli avantajınlarından biridir.